Hewlett Packard Enterprise 600GB Dual Port SAS HDD

Bedste pris
Stabil pris
2.119kr
2.619 krSPAR 19%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Hewlett Packard Enterprise's 600GB harddisk kombinerer høj ydeevne og pålidelighed. Med en 2,5" formfaktor og 10.000 RPM er den ideel til servere, der kræver hurtig databehandling. Dual-port SAS sikrer høj dataoverførsel og redundans, mens det frontmonterede design giver nem adgang og hurtig udskiftning uden nedetid.

Hewlett Packard Enterprise 600GB Dual Port SAS HDD koster lige nu 2.119 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.119 kr (12. april 2026) og 2.119 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.119 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hpe Dual Port Enterprise 2.5 tommer 10000r/min Sas Hdd
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Hewlett Packard Enterprise HDD 600GB 2.5 INCH 10K RPM
2.419 kr
+ fri fragt
Total: 2.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 600GB hot-plug dual-port SAS HDD 10.000 RPM
2.506 kr
+ fri fragt
Total: 2.506 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hpe Dual Port Enterprise 2.5 tommer 10000r/min Sas Hdd
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HPE
Kategori: Harddiske