Hewi System 900 toiletbørste

Laveste pris nogensinde
Hewi System 900 toiletbørste
738 kr
+ 39 kr fragt
På lager
Stabil pris

Praktisk toiletbørste i krom til vægmontering Her får du en solid toiletbørste i krom, der gør det let at holde toilettet rent og pænt. Sættet består af en holder, en børstepotte og selve børsten, så du har alt samlet ét sted. Den indvendige beholder kan nemt tages ud, når der skal gøres rent, og børstehovedet skiftes hurtigt med en smart bajonetlås. Toiletbørsten er lavet i metal med en blank krom finish, der passer ind på de fleste badeværelser.

Prisudviklingen for Hewi System 900 toiletbørste bygger på 6 prisobservationer. Den laveste registrerede pris var 738 kr (09. maj 2026), mens den højeste pris nåede 738 kr (09. maj 2026). Den seneste prisregistrering i dag er 738 kr, hvilket er den laveste pris, der nogensinde er registreret.

Den billigste pris lige nu er 738 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hewi System 900 toiletbørste, krom
738 kr
+ 39 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 8 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hewi System 900 toiletbørste, krom
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 8 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hewi System 900 toiletbørste, krom
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewi
Kategori: Rengøringsmidler