Hestra Heli Ski Female 5 Finger Handsker

Bedste pris
Stabil pris
500kr
900 krSPAR 44%
hos Pro Outdoor
På lagerFri fragtLaveste

Hestra Heli Ski Female 5 Finger Handskerne tilbyder optimal beskyttelse og komfort til kvindelige skiløbere. Med et vandtæt og åndbart design samt elastiske håndledsremme er disse handsker perfekte til krævende skiløb. De avancerede materialer sikrer varme og fleksibilitet i alt slags vejr.

Hestra Heli Ski Female 5 Finger Handsker koster lige nu 500 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 500 kr (01. marts 2026) og 500 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 500 kr hos Pro Outdoor.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Hestra Heli Ski Female 5 Finger, Black / Off White
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Hestra Femal Army Leather Heli Ski 5-finger Str 9
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Intersport DK favicon
Intersport DK
Hestra Heli Ski Female 5finger Handsker Dame 9 Sort
900 kr
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris