Hestra Army Leather Heli Ski Female 5-Finger

Bedste pris
Stabil pris
500kr
900 krSPAR 44%
hos Pro Outdoor
På lagerFri fragtLaveste

Hestra Army Leather Heli Ski Female 5-Finger handsker er udviklet til kvindelige skiløbere, der ønsker optimal beskyttelse og komfort. Med en robust konstruktion og avancerede materialer sikrer handskerne fremragende isolering mod kulde og fugt. Den smidige pasform med justerbar håndledsrem sørger for, at du kan bevæge dig frit og præcist på pisterne.

Hestra Army Leather Heli Ski Female 5-Finger koster lige nu 500 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 500 kr (01. marts 2026) og 500 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 500 kr hos Pro Outdoor.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Hestra Heli Ski Female 5 Finger, Black / Off White
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Hestra Femal Army Leather Heli Ski 5-finger Str 7
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Snowdays favicon
Snowdays
Heli Ski Female 5-Finger, 7
880 kr
+ 49 kr fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 hverdage
Køb nu
Intersport DK favicon
Intersport DK
Hestra Heli Ski Female 5finger Handsker Dame 7 Sort
900 kr
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Sko