HeroQuest Return of the Witch Lord

Bedste pris
Stabil pris
209kr
496 krSPAR 58%
hos Kelz0r.dk
På lagerLaveste

Oplev den magiske verden af HeroQuest med 'Return of the Witch Lord'-udvidelsen. Bekæmp den onde Hekseherre, hvis mørke magi truer med at rejse en hær af døde. Slå jer sammen med venner og udforsk nye udfordringer i denne spændende strategiske tilføjelse til dit HeroQuest-sæt.

HeroQuest Return of the Witch Lord koster lige nu 209 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 209 kr (01. marts 2026) og 209 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 209 kr hos Kelz0r.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Kelz0r.dk favicon
Kelz0r.dk
HeroQuest Game System : Return of the Witch Lord Quest Pack Expansion
209 kr
+ 45 kr fragt
Total: 254 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Avalon Hill HeroQuest Return of the Witch Lord Quest Pack Requires HeroQuest Game System to Play
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Nordisk Spil favicon
Nordisk Spil
HeroQuest Return of Witchlord Engelsk
299 kr
+ 35 kr fragt
Total: 334 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SpilCompagniet favicon
SpilCompagniet
HeroQuest Return of Witchlord Engelsk
301 kr
+ 39 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Hasbro HeroQuest Expansion Return of Witchlord
496 kr
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: !Andre Brætspil
Kategori: Modelbyggeri