HeroQuest Kellar's Keep Expansion

4.6 (73 anmeldelser)
HeroQuest Kellar's Keep Expansion
Bedste pris
Stabil pris
210kr
418 krSPAR 50%
hos Kelz0r.dk
På lagerLaveste

Oplev det spændende univers af HeroQuest med Kellar's Keep udvidelsespakken. Modstå udfordringerne fra skumle monstre og faretruende gobliner, mens du udforsker dybderne af Kellar's Keep. Denne pakke tilføjer nye miniaturer og strategimuligheder til det klassiske eventyrspil.

HeroQuest Kellar's Keep Expansion koster lige nu 210 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 210 kr (01. marts 2026) og 210 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 210 kr hos Kelz0r.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Kelz0r.dk favicon
Kelz0r.dk
HeroQuest Game System : Kellars Keep Quest Pack Expansion
210 kr
+ 45 kr fragt
Total: 255 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Avalon Hill HeroQuest Kellars Keep Quest Pack Requires HeroQuest Game System to Play
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Nordisk Spil favicon
Nordisk Spil
HeroQuest Kellars Keep Engelsk
275 kr
+ 35 kr fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SpilCompagniet favicon
SpilCompagniet
HeroQuest Kellars Keep Engelsk
277 kr
+ 39 kr fragt
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Spilskabet.dk favicon
Spilskabet.dk
HeroQuest Kellars Keep Engelsk
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Hasbro HeroQuest Expansion Kellars Keep
418 kr
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: !Andre Brætspil
Kategori: Brætspil
anbefalet alder: Fra 14 år
funktioner: Brætspil, Udvidelsespakke
genre: Fantasy, Strategi
maks. antal spillere: 5 spillere