Hepa filter Nilfisk GD930/940/960 H13

Dette kompatible Hepa-filter er designet til Nilfisk støvsugerne GD930, 940 og 960. Det avancerede HEPA 13 filter fanger mikroskopiske partikler, der sikrer en ren udstødningsluft fra din støvsuger, hvilket gør det ideelt for allergikere og miljøbevidste brugere.

Hepa filter Nilfisk GD930/940/960 H13 koster lige nu 561 kr. En stigning på 48,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 378 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 378 kr (12. april 2026) og 561 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 561 kr hos Sikkerhedsgiganten.

Sammenlign priser

Bedste pris
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Hepa filter til Nilfisk GD930/940
561 kr
+ 42 kr fragt
Total: 603 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Filterbyen.dk favicon
Filterbyen.dk
Hepafilter til Nilfisk GD/VP930/940/960 H13
629 kr
+ 35 kr fragt
Total: 664 kr
På lager
Køb nu
Carls.nu favicon
Carls.nu
Hepafilter Nilfisk GD930/940/960 H13
689 kr
Total: 689 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: God Pris