Heatcom Alumat 160W 2,0m²

Heatcom Alumat 160W 2,0m² er en elgulvvarmemåtte med lav byggehøjde, udviklet til trægulve, laminat og parket. Måtten er kun 2 mm tyk og kan lægges direkte under gulvet, hvilket gør den velegnet til renovering eller nybyg uden behov for støbning. Den giver en komfortabel og nem løsning til gulvvarme, hvor du ønsker varme uden at bygge gulvet højere op.

Heatcom Alumat 160W 2,0m² koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 989 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 989 kr (09. maj 2026) og 1.222 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Heatcom Alumat gulvvarmemåtte 160W, 2,0m²
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Heatcom Alumat elgulvvarmemåtte 160W 2m²
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Heatcom Alumat elgulvvarmemåtte 160W 2,0m²
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Heatcom Alumat elgulvvarme 160W 2,0m²
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 160W, 2,0m²
1.359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Heatcom