Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte 120W 1,5 m²

Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte 120W 1,5 m² er en specialfremstillet gulvvarmemåtte, der er designet til brug under træ, parket og laminatgulve. Måtten er kun 2 mm høj og kan installeres på et eksisterende stabilt underlag og direkte under det nye gulv, hvilket gør den velegnet til renoveringsprojekter og nybyggeri.

Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte 120W 1,5 m² koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 85,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 969 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 969 kr (09. maj 2026) og 1.799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 120W, 1,5 m132
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 120W, 1,5 m²
1.938 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.977 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
2 stk Heatcom Alu-mat gulvvarmemåtte 120W, 1,5m²
1.950 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.989 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 120W, 1,5 m²
1.998 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.037 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 120W, 1,5 m131
2.030 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.069 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Heatcom