Heatcom Alu-Mat 80W 1m²

Heatcom Alu-Mat 80W 1m² er en specialfremstillet gulvvarmemåtte designet til brug under træ, parket og laminatgulve. Måtten er kun 2 mm i højden og kan monteres direkte på et eksisterende stabilt underlag og under det nye gulv. Den er ideel til renoveringsprojekter, hvor lav indbygningshøjde er vigtig, og giver effektiv gulvvarme under forskellige gulvtyper.

Heatcom Alu-Mat 80W 1m² koster lige nu 889 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 884 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 884 kr (09. maj 2026) og 889 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 889 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 80W, 1 m132
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 80W, 1 m131
1.590 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 80W, 1 m²
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
2 stk Heatcom Alu-mat gulvvarmemåtte 80W, 1,0m²
1.658 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.697 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 80W, 1 m²
1.770 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.809 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Heatcom