Heatcom Alu-mat 720W 9m²

Heatcom Alu-mat 720W 9m² er en specialfremstillet gulvvarmemåtte designet til brug under træ-, parket- og laminatgulve. Måtten har en lav højde på kun 2 mm og kan monteres direkte på et eksisterende stabilt underlag og under det nye gulv. Dette gør installationen nem og fleksibel, uden at gulvet hæves væsentligt.

Heatcom Alu-mat 720W 9m² koster lige nu 2.710 kr. En stigning på 71,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.577 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.577 kr (13. maj 2026) og 2.710 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.710 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Alu-Mat varmemtte, 80 W/m, 9,0 m , 720 W
2.710 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.809 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 720W, 9 m²
6.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.938 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
2 stk Heatcom Alu-mat gulvvarmemåtte 720W, 9,0m²
6.930 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.969 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 720W, 9 m132
7.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 7.138 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 720W, 9 m²
7.530 kr
+ 39 kr fragt
Total: 7.569 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
2 stk Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 720W, 9 m131
8.278 kr
+ 39 kr fragt
Total: 8.317 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Heatcom