Heatcom Alu-mat 640W 8m²

Heatcom Alu-mat 640W 8m² er en specialfremstillet el gulvvarmemåtte designet til brug under træ-, parket- og laminatgulve. Måtten er kun 2 mm høj og kan monteres direkte på et eksisterende stabilt underlag og under det nye gulv. Ideel til effektiv gulvvarme uden at øge gulvhøjden væsentligt.

Heatcom Alu-mat 640W 8m² koster lige nu 2.599 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.426 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.426 kr (25. maj 2026) og 2.599 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.599 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 640W, 8 m132
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Heatcom Alu-mat gulvvarmemåtte 640W, 8,0m²
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 640W, 8 m131
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 640W, 8 m²
2.895 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.934 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 640W, 8 m²
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Heatcom