Heatcom Alu-mat

Heatcom Alu-mat er en specialfremstillet gulvvarmemåtte designet til brug under træ, parket og laminatgulve. Måtten er kun 2 mm i højden og kan monteres på et eksisterende stabilt underlag og direkte under det nye gulv. Ideel til renovering, hvor lav indbygningshøjde ønskes.

Heatcom Alu-mat koster lige nu 4.099 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.784 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.784 kr (09. maj 2026) og 4.099 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.099 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 900W, 12 m132
4.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Heatcom Alu-mat gulvvarmemåtte 900W, 12,0m²
4.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 900W, 12 m131
4.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 900W, 12 m²
4.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 900W, 12 m²
4.605 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.644 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Heatcom