Heatcom Alu-mat 560W 7m²

Heatcom Alu-mat 560W 7m² er en specialfremstillet gulvvarmemåtte designet til brug under træ-, parket- og laminatgulve. Måtten har en lav højde på kun 2 mm og kan monteres direkte på et eksisterende stabilt underlag og under det nye gulv. Ideel til renovering eller nybyg, hvor lav indbygningshøjde er vigtig.

Heatcom Alu-mat 560W 7m² koster lige nu 2.399 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.300 kr. Vores prishistorik bygger på 65 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.300 kr (09. maj 2026) og 2.595 kr (15. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 560W, 7 m132
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Heatcom Alu-mat gulvvarmemåtte 560W, 7,0m²
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 560W, 7 m131
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 560W, 7 m²
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 560W, 7 m²
3.169 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Heatcom