Heatcom Alu-mat 480W 6m²

Heatcom Alu-mat 480W 6m² er en specialfremstillet el gulvvarmemåtte designet til brug under træ-, parket- og laminatgulve. Måtten har en lav højde på kun 2 mm og kan monteres på et eksisterende stabilt underlag, direkte under det nye gulv. Den er velegnet til renovering eller nybyg, hvor der ønskes en diskret og effektiv gulvvarmeløsning.

Heatcom Alu-mat 480W 6m² koster lige nu 1.940 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.918 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.918 kr (09. maj 2026) og 1.940 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.940 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Alu-Mat 80 W/m, 6,0 m , 480 W
1.940 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 480W, 6 m132
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Heatcom Alu-mat gulvvarmemåtte 480W, 6,0m²
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 480W, 6 m²
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 480W, 6 m131
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 480W, 6 m²
2.519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Heatcom