Heatcom Alu-mat 200W 2,5m²

Heatcom Alu-mat 200W 2,5m² er en specialfremstillet el gulvvarmemåtte designet til brug under træ, parket og laminatgulve. Måtten er kun 2 mm høj, hvilket gør den velegnet til montering på et eksisterende stabilt underlag og direkte under det nye gulv. Den er ideel til dig, der ønsker komfortabel gulvvarme uden at hæve gulvhøjden væsentligt.

Heatcom Alu-mat 200W 2,5m² koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.195 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.195 kr (09. maj 2026) og 1.437 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Heatcom Alu-mat gulvvarmemåtte 200W, 2,5m²
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 200W, 2,5 m132
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 200W, 2,5 m131
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 200W, 2,5 m²
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Heatcom Alu-mat el gulvvarmemåtte, 200W, 2,5 m²
1.475 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.514 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Heatcom