Havehegn Galvaniseret 100 cm x 25 m

Bedste pris
Stabil pris
630kr
749 krSPAR 16%
hos Haveglad.dk
På lagerLaveste

Dette robuste havehegn er fremstillet af varmgalvaniseret tråd, svejset i samlingerne for ekstra styrke. Perfekt til effektiv indhegning af dine haver eller sommerhuse.

Havehegn Galvaniseret 100 cm x 25 m koster lige nu 630 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 630 kr (01. marts 2026) og 630 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 630 kr hos Haveglad.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
Havehegn galv., 5 x 10 cm, 100 cm x 25 m
630 kr
+ 69 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Havehegn Galv 5x10 Cm, 100 Cm X 25 M
650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Jmkiil.dk favicon
Jmkiil.dk
1 stk. på lager: Havehegn 5 x 10 cm, GALVANISERET højde 100cm, 25m rulle
749 kr
+ 549 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 3-9 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Hegnsplader