Hasbro Trivial Pursuit Family Edition

4.2 (24 anmeldelser)

Hasbro Trivial Pursuit Family Edition er et underholdende brætspil for hele familien, velegnet fra 8 år. Spillet inkluderer 400 kort med i alt 2400 spørgsmål og giver mulighed for at voksne og børn kan spille sammen eller på hold. Det er den perfekte aktivitet til familieaftener, hvor sjov og læring går hånd i hånd.

Hasbro Trivial Pursuit Family Edition koster lige nu 321 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 289 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 289 kr (16. april 2026) og 321 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 321 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hasbro Trivial Pursuit Familieudgave
321 kr
+ 39 kr fragt
Total: 360 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Spilskabet.dk favicon
Spilskabet.dk
Trivial Pursuit Family Edition Dansk
369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Nordisk Spil favicon
Nordisk Spil
Trivial Pursuit Family
399 kr
+ 35 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SpilCompagniet favicon
SpilCompagniet
Trivial Pursuit Family
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Trivial Pursuit Familie Udgaven Dansk
420 kr
+ 40 kr fragt
Total: 460 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hasbro Brætspil Trivial Pursuit Familieudgave
470 kr
+ fri fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Trivial Pursuit Family / Børn
686 kr
+ fri fragt
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hasbro
Kategori: Spil
funktioner: Brætspil, Familievenligt
genre: Almen viden, Fest
spil: Trivial Pursuit