Happyhot Merino Varmesokker Premium 2.0

Bedste pris
Stabil pris
915kr
1.200 krSPAR 24%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Happyhot Merino Varmesokker Premium 2.0 er designet til at give ultimativ komfort og varme i kolde måneder. Fremstillet af merinould med USB-opladelige batterier, sikrer de varme fødder hele dagen. To strategisk placerede varmezoner og en trådløs fjernbetjening giver nem temperaturkontrol. Perfekte til både jagt- og vinterstøvler.

Happyhot Merino Varmesokker Premium 2.0 koster lige nu 915 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 956 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 915 kr (05. april 2026) og 956 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 915 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Happyhot Merino Varmesokker Premium 2.0 m/batteri-41-45 Sokker
915 kr
+ fri fragt
Total: 915 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Happyhot strømper med varme premium 2.0 41-45
1.195 kr
+ fri fragt
Total: 1.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Happy Hot Merino 2.0 Varme Strømper Happy Hot Merino 41-45
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Happyhot Merino Varmesokker Premium 2.0 m. Elvarme Lang model
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Happyhot Heated Merino Sock Premium 2.0, Black
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Happyhot
Kategori: Sokker