Happyhot Hafjell Varmehandsker

Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
1.600 krSPAR 31%
hos Friluft DK
På lagerFri fragtLaveste

Happyhot Hafjell Varmehandsker er designet til at give optimal komfort og varme i vinterkulden. Med avanceret elvarme og isolerende primaloft holder de dine hænder varme, selv under de koldeste forhold. Perfekt til udendørs aktiviteter som fiskeri, cykling og skiløb.

Happyhot Hafjell Varmehandsker koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (13. marts 2026) og 1.099 kr (13. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Friluft DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Friluft DK favicon
Friluft DK
Happyhot Hafjell vinterhandsker med varme 2XL
1.099 kr
Total: 1.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Happyhot Hafjell tykke varmehandsker-2XL/12 Handsker
1.196 kr
+ fri fragt
Total: 1.196 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Happyhot Hafjell tyk handske med elvarme og primaloft XXL
1.595 kr
+ fri fragt
Total: 1.595 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Hafjell Happy Hot Varmehandske XXL
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Happyhot Fingerhandske med varme Hafjell m. Elvarme
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Happyhot Heated Gloves Hafjell, Black
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Happyhot
Kategori: Handsker og vanter