Hape Baby Einstein Magic Touch Keyboard

Bedste pris
Stabil pris
327kr
999 krSPAR 67%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Hape Baby Einstein Magic Touch Keyboard tilbyder en unik musikoplevelse for børn. Med et enkelt tryk på tangenterne skabes harmoniske melodier. Kombinationen af træ og plastik giver klaveret en robust og tiltalende finish. Et ideelt valg til at fremme kreativ musikudfoldelse hos de små.

Hape Baby Einstein Magic Touch Keyboard koster lige nu 327 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 369 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 327 kr (09. juni 2026) og 369 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 327 kr hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hape Magic Touch Keyboard
327 kr
+ 39 kr fragt
Total: 366 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hape Baby Einstein Legetøjs Keyboard Med Lyd
440 kr
+ 40 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Hape Baby Einstein Magic Touch Keybord Musikalsk legetøj
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Magic Touch Keyboard
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hape Baby Einstein Aktivitetslegetøj Notes & Keys Magic Touch
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Musikleg, Magic Touch Keyboard
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hape
Kategori: Legetøj og spil