Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur

Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur bringer funktionalitet til dit køkken med sit tidløse design og praktiske udtrækstud. Den svingbare tud kan drejes 150°, hvilket gør den perfekt til daglig brug. Med et klassisk design og høj kvalitet, er det en ideel løsning til moderne køkkener.

Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur koster lige nu 1.134 kr. En stigning på 18,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 959 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 959 kr (24. april 2026) og 1.145 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.134 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Zesis M33 150 kkkenarmatur, med udtrk, krom
1.134 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.173 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 219mm m/udtræk forkromet
1.473 kr
+ fri fragt
Total: 1.473 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 219mm tud. Med udtrækstud, forkromet
1.499 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner