Hansgrohe Vernis Blend M35 Køkkenarmatur

Hansgrohe Vernis Blend M35 køkkenarmatur kombinerer stilrent design med funktionalitet. Den høje svingtud giver fleksibilitet og gør køkkenarbejdet lettere. Med et enkelt greb kan du nemt kontrollere vandtemperaturen og flow.

Hansgrohe Vernis Blend M35 Køkkenarmatur koster lige nu 649 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 640 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 640 kr (04. juli 2026) og 692 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Vernis Blend M35 køkkenarmatur, krom
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Vernis Blend M35 kkkenarmatur, C-tud, 1-grebs, Krom
673 kr
+ 39 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Vernis Blend M35 Køkkenarmatur 210 1J
745 kr
+ 64 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Vernis Blend M35 køkkenarmatur 260 1jet krom
910 kr
+ 39 kr fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Vernis Blend M35 køkkenarmatur 210, 1jet, krom
951 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Vernis Blend M35 køkkenarmatur, krom
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Vernis Blend M35 køkkenarmatur, krom
1.515 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.554 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner