Hansgrohe Vernis Blend 70

Hansgrohe Vernis Blend 70 håndvaskarmatur kombinerer elegant design med funktionalitet. Det matte sorte finish og afrundede kanter giver et stilrent udtryk, der passer perfekt til både moderne og klassiske badeværelser. Armaturet er udstyret med en praktisk løft-op bundventil, som sikrer en nem og effektiv vandstyring.

Hansgrohe Vernis Blend 70 koster lige nu 599 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 596 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 596 kr (08. april 2026) og 599 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Hansgrohe Håndvaskearmatur Vernis 70 Mat Sort
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Vernis Blend 70 hndvaskarmatur, lft-op bundventil, mat sort
640 kr
+ 39 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Vernis Blend 70 håndvaskarmatur, mat sort
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Vernis Blend 70 håndvaskarmatur, mat sort
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Vernis Blend Håndvaskarmatur 70 Ms
685 kr
+ 64 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Vernis Blend 70 håndvaskarmatur, mat sort
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Vernis Blend 1-grebs håndvaskarmatur 70 med løft-op bundventil, Mat sort
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Vernis Blend håndvaskarmatur 70 med løft-op bundventil, mat sort
853 kr
+ 79 kr fragt
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner