Hansgrohe Vernis Blend 200

Hansgrohe Vernis Blend 200 brusesæt kombinerer elegance og funktionalitet i ét. Med sin matte sorte finish og regnbruser, sikrer det en luksuriøs bruseoplevelse med bløde og elegante former, perfekt til det moderne badeværelse.

Hansgrohe Vernis Blend 200 koster lige nu 2.999 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.969 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.969 kr (30. marts 2026) og 3.149 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.999 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 200 brusesystem, 1jet, mat sort
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Vernis Blend 200 brusesæt, mat sort
3.146 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Vernis Blend 200 brusesæt, mat sort
3.329 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Vernis Blend 200 brusesæt, mat sort
3.689 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Vernis Blend Showerpipe 200 Brusesystem
3.873 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.912 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 200 med termostat mat sort
4.511 kr
+ fri fragt
Total: 4.511 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Vernis Blend showerpipe med termostat ø200mm hovedbruser, mat sort
5.213 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.292 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.0%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder