Hansgrohe Talis S 80 Håndvaskarmatur

Talis S 80 håndvaskarmaturet fra Hansgrohe kombinerer moderne design med fremragende funktionalitet. Det stilrene kromfinish bringer et elegant touch til badeværelset, mens den indbyggede push-open bundventil sikrer let anvendelse. Ideel til dem, der værdsætter både æstetik og effektivitet.

Hansgrohe Talis S 80 Håndvaskarmatur koster lige nu 1.029 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.010 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.010 kr (09. april 2026) og 1.034 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.029 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Talis S 80 hndvaskarmatur, push-open bundventil, krom
1.029 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.068 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
hansgrohe Talis S 80 Håndvaskarmatur med push-open
1.197 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.226 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Talis S 80 håndvaskarmatur, krom
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Talis S 80 håndvaskarmatur, krom
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Talis S 80 Håndvaskarmatur med push-open
1.299 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.378 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Talis S 80 håndvaskarmatur med bundventil, krom
1.395 kr
+ fri fragt
Total: 1.395 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Talis S 80 håndvaskarmatur, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Hansgrohe Håndvaskearmatur Talis S80 Krom
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner