Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur

Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur kombinerer stilrent design med funktionalitet. Med udtrækstud og C-tud i krom passer det perfekt til det moderne køkken. Armaturet tilbyder en justerbar svingradius og QuickClean teknologi, der gør rengøring enkel og effektiv.

Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur koster lige nu 2.351 kr. En stigning på 8,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.159 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.159 kr (09. april 2026) og 2.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.351 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Talis M54 210 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, krom
2.351 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Hansgrohe Køkkenarmatur Talis M54 Udtr. 2jet Krom
2.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, krom. C-tud
2.918 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.997 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Talis 220 køkkenarmatur med udtræk, krom
3.224 kr
+ fri fragt
Total: 3.224 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner