Hansgrohe Talis M54 270 køkkenarmatur

Oplev funktionalitet og elegance med Hansgrohe Talis M54 270 køkkenarmatur. Armaturet tilbyder en fleksibel L-tud med justerbar svingradius på op til 360°, mens den krombelagte overflade tilføjer et moderne udtryk til dit køkken. QuickClean-teknologien gør det nemt at vedligeholde, så armaturet forbliver skinnende og funktionelt.

Hansgrohe Talis M54 270 køkkenarmatur koster lige nu 1.699 kr. En stigning på 18,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.439 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.439 kr (09. april 2026) og 1.699 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Talis M54 270 kkkenarmatur, udtrk, L-tud, 1-grebs, krom
2.028 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.067 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Talis 270 køkkenarmatur med udtræk, krom
2.363 kr
+ fri fragt
Total: 2.363 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.3%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner