Hansgrohe Talis M54 270 Køkkenarmatur

Hansgrohe Talis M54 270 køkkenarmatur er designet til det moderne køkken med sin elegante kromfinish og justerbare L-tud. L-tuden kan indstilles til fire svingradiusmuligheder og er perfekt til fyldning af store gryder. QuickClean teknologi gør vedligeholdelse nem, så daglig brug er en leg.

Hansgrohe Talis M54 270 Køkkenarmatur koster lige nu 1.311 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.251 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.251 kr (25. april 2026) og 1.337 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.311 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Talis M54 270 kkkenarmatur, L-tud, 1-grebs, krom
1.311 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.350 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, krom
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Talis 270 køkkenarmatur, krom
1.427 kr
+ fri fragt
Total: 1.427 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Hansgrohe Køkkenarmatur Talis M54 270 Krom
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 270 1jet, krom
1.697 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.746 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 270 1jet, krom. L-tud
1.715 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.794 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, krom
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner