Hansgrohe Talis M54 270

Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur kombinerer elegance med funktionalitet. Med en justerbar svingradius og mat sort finish passer det perfekt ind i det moderne køkken. Den udtrækkelige L-tud og QuickClean teknologi sikrer nem brug og vedligeholdelse.

Hansgrohe Talis M54 270 koster lige nu 1.874 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (24. april 2026) og 1.874 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.874 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Talis M54 270 kkkenarmatur, udtrk, L-tud, 1-grebs, mat sort
1.874 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.913 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Hansgrohe Køkkenarmatur Talis M54 M/udtr. Sort
2.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 270 1jet, med udtræk, mat sort. L-tud
2.505 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.534 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Talis 270 køkkenarmatur med udtræk, mat sort
2.583 kr
+ fri fragt
Total: 2.583 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 270 1jet, med udtræk, mat sort. L-tud
2.635 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.714 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner