Hansgrohe Talis M54 220

Hansgrohe Talis M54 220 er et slankt og stilrent køkkenarmatur i mat sort, ideelt til moderne køkkener. Den høje C-tud med justerbar svingradius gør det nemt at fylde store gryder. Med QuickClean luftblander kan kalkrester fjernes hurtigt og nemt.

Hansgrohe Talis M54 220 koster lige nu 2.099 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.896 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.896 kr (09. april 2026) og 2.099 kr (06. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.099 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Hansgrohe Køkkenarmatur Talis M54 1 Jet Sort
2.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Talis M54 220 kkkenarmatur, C-tud, 1-grebs, Sort
2.153 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.192 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, mat sort
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, mat sort
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Talis 220 køkkenarmatur, mat sort
2.583 kr
+ fri fragt
Total: 2.583 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud
2.583 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.612 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud
2.650 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.729 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, mat sort
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner