Hansgrohe Raindance Select S 300

Hansgrohe Raindance Select S 300 brusesæt giver en luksuriøs bruseoplevelse med en stor 300 mm hovedbruser og justerbare RainAir dråber. Med et elegant, krom design og indbygget termostatarmatur, forvandler dette sæt dit badeværelse til et afslappende oase af velvære.

Hansgrohe Raindance Select S 300 koster lige nu 6.790 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.529 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.529 kr (09. april 2026) og 7.297 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.790 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Raindance Select S 300 brusesæt, krom
6.790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 6.830 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Raindance Select S 300 brusesæt, krom
7.019 kr
+ 40 kr fragt
Total: 7.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Raindance Select S 300 brusesæt, krom
7.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 7.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Raindance Select S 300 1jet Showerpipe med termostat, krom
7.627 kr
+ 99 kr fragt
Total: 7.726 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Raindance Select showerpipe Ø300mm
9.070 kr
+ 79 kr fragt
Total: 9.149 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Raindance S Showerpipe 300 brusesystem, 1 stråletype, krom
9.182 kr
+ fri fragt
Total: 9.182 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusesøjler