Hansgrohe Raindance Select S 120 Håndbruser

4.6 (112 anmeldelser)

Oplev en skræddersyet bruseoplevelse med Hansgrohe Raindance Select S 120. Med tre stråletyper kan du skifte mellem blide regndråber, en forfriskende luftblandet stråle og en kraftig massagestråle. Den kromglinsende finish og intuitive betjening gør denne håndbruser til en elegant og funktionel tilføjelse til dit badeværelse.

Hansgrohe Raindance Select S 120 Håndbruser koster lige nu 569 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 567 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 567 kr (01. juli 2026) og 569 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 569 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Raindance Select S hndbruser 120, krom
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Raindance Select S 120 håndbruser, krom
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Raindance Select S 120 håndbruser, krom
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
hansgrohe RD Select S 120 håndbruser krom
754 kr
+ 78 kr fragt
Total: 832 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Raindance Select S 120 håndbruser, krom
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe RD Select S 120 håndbruser krom
824 kr
+ 79 kr fragt
Total: 903 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Raindance Select S 120 håndbruser, 3 stråletyper, krom
1.060 kr
+ fri fragt
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gulv og Flise Eksperten DK favicon
Gulv og Flise Eksperten DK
Håndbruser Hansgrohe Raindance S120 3jet Krom
1.069 kr
Total: 1.069 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder
brusertype: Jet, Regn
finish: Krom
funktioner: Håndholdt