Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet Håndbruser

4.6 (176 anmeldelser)

Forny din bruseoplevelse med Hansgrohe Raindance Select S 120 håndbruseren. Denne elegante bruser tilbyder tre stråletyper: Rain, RainAir og Whirl, som nemt skiftes med en trykknap. Designet i poleret guld giver den et eksklusivt udseende, mens den maksimale gennemstrømning på 15 l/min sikrer en behagelig og konsistent vandstrøm.

Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet Håndbruser koster lige nu 1.024 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.005 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.005 kr (01. juli 2026) og 1.173 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.024 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet håndbruser, poleret messing
1.024 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.063 kr
På lager
Leveringstid: 7-9 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe RD Select S 120 håndbruser 3jet, poleret guld-optik
1.226 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.305 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe raindance select s håndbruser 120 3jet, poleret guld-optik
1.291 kr
+ fri fragt
Total: 1.291 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Raindance Select S hndbruser 120, poleret guld
1.312 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.351 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet håndbruser, guld
1.439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 7-9 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet håndbruser, guld
1.439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 7-9 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.3%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder
brusertype: Jet, Pulserende, Regn
finish: Krom
funktioner: Håndholdt, Med filter
installation: Vægmonteret