Hansgrohe Raindance Alive S Puro Showerpipe

3.7 (3 anmeldelser)

Hansgrohe Raindance Alive S Puro Showerpipe er et komplet brusesystem med en stor, rund hovedbruser, der omslutter kroppen med et blødt regn. Systemet leveres med Rain stråle, men kan indstilles til PowderRain både før og efter installation. Hovedbruseren har Hansgrohe DropGuard, som reducerer efterdryp. Håndbruseren tilbyder tre stråletyper, der betjenes med Select-knappen.

Hansgrohe Raindance Alive S Puro Showerpipe koster lige nu 10.174 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 10.172 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 10.172 kr (01. juli 2026) og 11.692 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 10.174 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Raindance Alive S Puro Showerpipe brusesæt, vandsparende, børstet bronze
10.174 kr
+ 40 kr fragt
Total: 10.214 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
hansgrohe Raindance Alive S Puro brusest 300 1jet EcoSmart m/termostat brstet bronze PVD
11.104 kr
+ 99 kr fragt
Total: 11.203 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Raindance Alive S Puro Showerpipe 300 1jet EcoSmart termostat, børst. bronze PVD
12.824 kr
+ 79 kr fragt
Total: 12.903 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Raindance Alive S Puro Showerpipe brusesæt, vandsparende, børstet bronze
12.959 kr
+ 40 kr fragt
Total: 12.999 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Raindance Alive S Puro Showerpipe brusesæt, vandsparende, børstet bronze
14.129 kr
+ 40 kr fragt
Total: 14.169 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Raindance Alive S Puro brusesæt 300 1jet EcoSmart m/termostat børstet bronze PVD
14.520 kr
+ fri fragt
Total: 14.520 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder