Hansgrohe Pulsify Select S Brusesæt

Bedste pris
Faldet 8.2%
582kr
998 krSPAR 42%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Oplev enestående brusekomfort med Hansgrohe Pulsify Select S brusesættet. Med et 105 mm brusehoved og tre justérbare stråletyper, herunder PowderRain, kan du tilpasse din bruseoplevelse. Den elegante kromfinish og brugervenlige Select-knap gør det både stilfuldt og praktisk til ethvert badeværelse.

Hansgrohe Pulsify Select S Brusesæt koster lige nu 582 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 709 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 582 kr (15. juli 2026) og 709 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 582 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Pulsify Select 105 bruserst, 650mm brusetang, 3 sprays, krom
582 kr
+ 39 kr fragt
Total: 621 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Pulsify Select S Relaxation brusesæt, krom
634 kr
+ 39 kr fragt
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Pulsify Select S Relaxation brusesæt, krom
634 kr
+ 39 kr fragt
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pulsify Select S Brusesæt 24160000
757 kr
+ 72 kr fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Pulsify Select brusesæt, krom
925 kr
+ 39 kr fragt
Total: 964 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Pulsify Select S Relaxation brusesæt, krom
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, forkromet
998 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.077 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.2%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder