Hansgrohe Pulsify Select S 105 håndbruser

4.7 (480 anmeldelser)

Hansgrohe Pulsify Select S 105 håndbruser tilbyder en luksuriøs bruseoplevelse med tre stråletyper: PowderRain, IntenseRain og massage. Vælg nemt mellem stråletyperne med en enkel Select-knap. Håndbruseren er designet til at være vandbesparende med en maksimal gennemstrømsmængde på 8,2 l/min ved 3 bar, hvilket sikrer en miljøvenlig og behagelig bruseoplevelse.

Hansgrohe Pulsify Select S 105 håndbruser koster lige nu 229 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 228 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 228 kr (01. juli 2026) og 251 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 229 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Pulsify Select S 105 hndbruser, EcoSmart, 3 Jet, krom
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation håndbruser, vandbesparende, krom
233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 272 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation håndbruser, vandbesparende, krom
233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 272 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
PULSIFY SELECT HÅNDBRUSER Ø105MM 3 SPRAY
275 kr
+ 78 kr fragt
Total: 353 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pulsify Select Håndbruser Ø105Mm 3 Spray
297 kr
+ 64 kr fragt
Total: 361 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation håndbruser, vandbesparende, krom
323 kr
+ 39 kr fragt
Total: 362 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Pulsify Select EcoSmart håndbruser Ø105mm, 3 stråletyper, krom
338 kr
+ 39 kr fragt
Total: 377 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Pulsify Select EcoSmart håndbruser ø105mm 3 stråletyper, forkromet
373 kr
+ 79 kr fragt
Total: 452 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.7%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner
brusertype: Jet, Pulserende, Regn
funktioner: Håndholdt
installation: Vægmonteret