Hansgrohe Pulsify S Select brusesæt

Oplev ren afslapning med Hansgrohe Pulsify S Select brusesæt. Det kommer med tre stråletyper - PowderRain, IntenseRain og massage, der giver en unik bruseoplevelse. Det stilfulde, kromdesign passer perfekt ind i det moderne badeværelse.

Hansgrohe Pulsify S Select brusesæt koster lige nu 634 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 630 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 630 kr (01. juli 2026) og 763 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 634 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Pulsify S Select brusesæt, krom
634 kr
+ 39 kr fragt
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Pulsify S Select brusesæt, krom
634 kr
+ 39 kr fragt
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Pulsify Select EcoSmart 105 mm brusestangst, 650mm brusetang, 3 sprays, Krom
634 kr
+ 39 kr fragt
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pulsify 105 3Jet Brusesæt
853 kr
+ 64 kr fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
hansgrohe Pulsify Select EcoSmart håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, forkromet
877 kr
+ 78 kr fragt
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Pulsify Select S brusersæt 105 3jet Relaxation EcoSmart 65cm bruserstang krom
957 kr
+ 39 kr fragt
Total: 996 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Pulsify Select EcoSmart håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, forkromet
978 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.057 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Pulsify S Select brusesæt, krom
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder