Hansgrohe Pulsify S Puro 260

2.7 (3 anmeldelser)

Hansgrohe Pulsify S Puro 260 brusesæt kombinerer stilfuldt design med funktionalitet. Med EcoSmart teknologi reducerer det vandforbruget, samtidig med at det giver en behagelig bruseoplevelse. Det elegante kromfinish passer perfekt til ethvert moderne badeværelse.

Hansgrohe Pulsify S Puro 260 koster lige nu 4.499 kr. En stigning på 9,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.113 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.113 kr (08. juli 2026) og 5.039 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.499 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Pulsify S Puro 260 brusesæt, vandsparende, krom
4.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Pulsify S Puro showerpipe 260 bruseset, krom
4.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Pulsify S Puro 260 brusesæt, vandsparende, krom
5.039 kr
+ 40 kr fragt
Total: 5.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Pulsify S Puro Showerpipe 260 brusest, EcoSmart, krom
5.261 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Pulsify S Puro 260 1jet EcoSmart Showerpipes med termostat forkr
6.378 kr
+ 79 kr fragt
Total: 6.457 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Hansgrohe Pulsify S 260 1jet Showerpipe med termostat Krom
7.533 kr
+ 29 kr fragt
Total: 7.562 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.4%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder