Hansgrohe Pulsify S Puro 260

2.7 (3 anmeldelser)
Hansgrohe Pulsify S Puro 260
Bedste pris
Faldet 1.3%
3.967kr
6.585 krSPAR 40%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Hansgrohe Pulsify S Puro 260 brusesæt tilbyder en luksuriøs bruseoplevelse med smart vandsparende teknologi. Det elegante krome design passer perfekt ind i ethvert moderne badeværelse. Nyd en beroligende bruseoplevelse med tre forskellige stråletyper, der sikrer komfort og kvalitet hver gang.

Hansgrohe Pulsify S Puro 260 koster lige nu 3.967 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 19,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.949 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.967 kr (15. juli 2026) og 4.949 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.967 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Pulsify S Puro 260 Showerpipe, EcoSmart, 3jet, krom
3.967 kr
+ 59 kr fragt
Total: 4.026 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Pulsify S Puro 260 brusesæt, vandsparende, krom
4.020 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.060 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Pulsify S Puro 260 brusesæt, vandsparende, krom
4.049 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Pulsify S Puro 260 brusesæt, vandsparende, krom
5.039 kr
+ 40 kr fragt
Total: 5.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Pulsify S Puro Showerpipe 260 1jet EcoSmart m/Ecostat Fine og håndbruser 3jet forkr
6.309 kr
+ fri fragt
Total: 6.309 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Pulsify S Puro 260 1jet EcoSmart Showerpipes med termostat forkr
6.585 kr
+ 79 kr fragt
Total: 6.664 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.3%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder