Hansgrohe Pulsify S Puro 260

4.2 (16 anmeldelser)

Hansgrohe Pulsify S Puro 260 er et komplet brusesystem i mat sort med vandbesparende EcoSmart-teknologi. Systemet består af hovedbruser på 260 mm med PowderRain-stråletype, håndbruser, brusetermostat, bruserstang, glider og bruserslange. Designet kombinerer komfort og effektivitet, samtidig med at du kan spare mere end 40% vand sammenlignet med traditionelle brusere.

Hansgrohe Pulsify S Puro 260 koster lige nu 5.227 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.209 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.209 kr (01. juli 2026) og 6.120 kr (07. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.227 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Pulsify S Puro showerpipe 260 bruseset, mat sort
5.227 kr
+ 40 kr fragt
Total: 5.267 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Pulsify S Puro 260 brusesæt, vandsparende, mat sort
5.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 5.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Pulsify S Puro 260 Showerpipe, EcoSmart, 3jet, mat sort
6.047 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.086 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Pulsify S Puro 260 brusesæt, vandsparende, mat sort
6.389 kr
+ 40 kr fragt
Total: 6.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Pulsify S Puro 260 1jet EcoSmart Showerpipes med termostat mat sort
8.156 kr
+ 79 kr fragt
Total: 8.235 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder