Hansgrohe Isiflex bruseslange krom

Hansgrohe Isiflex bruseslangen tilbyder en kombination af funktionalitet og æstetik. Med en længde på 2 meter passer den perfekt til de fleste badeværelser. Den har en rengøringsvenlig kunststofoverflade i metaloptik og et kugleled, der modvirker knæk og fordrejning. Den koniske omløber sikrer en let installation.

Hansgrohe Isiflex bruseslange krom koster lige nu 229 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 220 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 220 kr (09. juni 2026) og 229 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 229 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Isiflex bruseslange, 2 meter, krom
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Isiflex bruseslange, 200 cm, krom
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Isiflex bruseslange, 2 meter, krom
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Isiflex bruseslange, 2 meter, krom
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Hansgrohe Isiflex bruseslange 2000 mm krom
272 kr
+ 69 kr fragt
Total: 341 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe IsiflexB bruserslange, 2 meter, krom
300 kr
+ 79 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Gulv og Flise Eksperten DK favicon
Gulv og Flise Eksperten DK
Hansgrohe Bruserslange Isiflex
305 kr
Total: 305 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Isiflex bruseslange, 2000 mm, krom
308 kr
+ 39 kr fragt
Total: 347 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
hansgrohe IsiflexB bruserslange, 2 meter, krom
317 kr
+ 78 kr fragt
Total: 395 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.7%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner