Hansgrohe iBox Universal 2

Hansgrohe iBox Universal 2 gør installationen af kar- og brusearmaturer lettere. Indbygningsdelen er egnet til indbygningskappesæt til bruser, badekar og termostat og passer til Hansgrohe-serierne ShowerSelect Comfort samt DuoTurn. Den forenkler arbejdet for installatører og sikrer en nem montering.

Hansgrohe iBox Universal 2 koster lige nu 1.019 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (03. juni 2026) og 1.483 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.019 kr hos LavprisVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe iBox Universal 2 indbygningsdel med lækagesikringer
1.019 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe iBox Universal 2 indbygningsdel med lækagesikringer
1.079 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe iBox Universal 2 indbygningsdel med lækagesikringer
1.166 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.205 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe iBox universal 2 indbygn.sdel inkl. lækagesikringer G 1/2
1.549 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.628 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe iBox universal 2 indbygningsdel, inkl. lkagesikring
1.628 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.667 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe iBox universal 2 indbygningsdel inkl. lækagesikringer G 1/2"
1.878 kr
+ fri fragt
Total: 1.878 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhanegreb