Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur

Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur er den perfekte kombination af stil og funktionalitet. Med en praktisk udtrækstud gør det daglige køkkenopgaver nemmere, fra at fylde gryder til at skylle grøntsager. Den magnetiske bruserholder og Quick-Connect bruserslange tilføjer ekstra bekvemmelighed, mens det elegante kromdesign passer ind i ethvert moderne køkken.

Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur koster lige nu 1.600 kr. En stigning på 19,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.339 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.339 kr (24. april 2026) og 1.667 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.600 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, krom
1.600 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Focus Køkkenarmatur M/Udtræksbruser
1.934 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.973 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Focus 240 køkkenarmatur med udtræk, krom
2.409 kr
+ fri fragt
Total: 2.409 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Focus køkkenarmatur med udtrækstud
2.533 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.612 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner