Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur

Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur forener æstetik med funktionalitet. Det tilbyder en praktisk svingtud i krom, der gør det let at manøvrere. Ideel til moderne køkkener, hvor stil og ergonomi er i fokus.

Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur koster lige nu 793 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 724 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 724 kr (30. april 2026) og 803 kr (13. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 793 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Focus 160 M41 kkkenarmatur, 1-grebs, Krom
793 kr
+ 39 kr fragt
Total: 832 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, krom
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Focus Køkkenarmatur Med Lav Tud
816 kr
+ 64 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, krom
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur 160, 1jet
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, krom
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Focus 160 køkken armatur . Krom
970 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Focus 160 køkkenarmatur, krom
995 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.034 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.2%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner