Hansgrohe Focus håndvaskarmatur

Hansgrohe Focus berøringsfri håndvaskarmatur tilbyder en praktisk og hygiejnisk løsning til badeværelset. Med infrarød sensor tænder og slukker den automatisk, hvilket reducerer vandspild. Armaturet drives af et 6V batteri og inkluderer temperaturregulering for maksimal komfort.

Hansgrohe Focus håndvaskarmatur koster lige nu 3.164 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.886 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.886 kr (03. april 2026) og 3.164 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.164 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Focus 130 berringsfrit hndvaskarmatur, 6V batteri, krom
3.164 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.203 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Focus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Focus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
3.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Focus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
3.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Hansgrohe Focus Elektronisk håndvaskarmatur, 6v
4.090 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.169 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Focus berøringsfrit håndvaskarmatur, 6V, krom
4.361 kr
+ fri fragt
Total: 4.361 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner