Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur

Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur kombinerer elegant design med funktionalitet. Med AirPower teknologi får du en blød og fyldig vandstråle, der gør det behageligt at vaske hænder. Armaturet har et ergonomisk greb og en push-open bundventil, der gør det nemt og praktisk i hverdagen.

Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur koster lige nu 649 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 610 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 610 kr (05. april 2026) og 679 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur, krom
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur, krom
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Focus 70 hndvaskarmatur, push-open bundventil, krom
661 kr
+ 39 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Focus 70 Håndvaskarmatur M/Push Open Bv
699 kr
+ 64 kr fragt
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Hansgrohe focus 70 håndvaskarmatur med push-open bundventil
756 kr
+ 89 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur, krom
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur med bundventil, krom
855 kr
+ 39 kr fragt
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur med PushOpen bundventil krom
886 kr
+ 79 kr fragt
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner