Hansgrohe Focus 70

Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur er en stilren og praktisk løsning til dit badeværelse. Med sit enkle greb og kromfinish tilføjer det et elegant præg. Uden bundventil, men med kvaliteten fra Hansgrohe, sikrer dette armatur en pålidelig og nem justering af vandet.

Hansgrohe Focus 70 koster lige nu 683 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (18. april 2026) og 683 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 683 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Focus 70 hndvaskarmatur, krom
683 kr
+ 39 kr fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Focus 70 Håndvaskarmatur Uden Bundventil
700 kr
+ 72 kr fragt
Total: 772 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur, krom
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Focus 1-grebs håndvaskarmatur uden løft-op krom
860 kr
+ 39 kr fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur, krom
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Focus 70 håndvaskarmatur, krom
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Focus 1-grebs håndvaskarmatur uden løft-op
1.025 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.104 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner