Hansgrohe Flowstar S vandlås

Hansgrohe Flowstar S vandlås er en stilren og funktionel løsning til badeværelset. Designet til 32 mm rør, den sikrer effektiv og pålidelig afløb under håndvasken. Med 1 1/4'' tilslutningsmål og justerbar vægafstand på 330 mm, passer den perfekt til de fleste installationer.

Hansgrohe Flowstar S vandlås koster lige nu 509 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 503 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 503 kr (09. april 2026) og 529 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Flowstar S Designvandls, Krom
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Flowstar S vandlås, krom
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Flowstar S vandlås, krom
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Flowstar S vandlås, krom
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Flowstar S vandlås 1.1/4
819 kr
+ 79 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Designvandlås Flowstar S krom
852 kr
+ 39 kr fragt
Total: 891 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandlåse