Hansgrohe Ecostat 1001 CL

Hansgrohe Ecostat 1001 CL er et elegant og funktionelt termostatarmatur til både kar og bruser. Det har en sikkerhedsspærre ved 40°C og mulighed for individuel temperaturbegrænsning for en sikker og komfortabel badeoplevelse. Med sit stilfulde design i krom passer det perfekt ind i ethvert moderne badeværelse.

Hansgrohe Ecostat 1001 CL koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.384 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.384 kr (06. juli 2026) og 1.699 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Ecostat 1001 CL kararmatur, krom
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Ecostat 1001 CL kararmatur, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Ecostat 1001 CL, kar/brus termostatarmatur, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Ecostat 1001 CL kar-/brusearmatur, krom
1.738 kr
+ fri fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Ecostat 1001 CL kar-/brusetermostat ekskl. rosetter
1.858 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.937 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Ecostat 1001 CL kararmatur, krom
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandhaner